Portfolio Tag: межкомнатный витраж

Міжкімнатний вітраж

Вітражна картина "Jungle" була створена майстрами KUTENGLASS concept для міжкімнатного вікна в сучасному інтер'єрному проекті. Дизайнерським задумом цього рішення, було створення артистичної атмосфери в інтер'єрі та проходження денного світла в темне приміщення ванної кімнати апартаментів.
Читать далее

Вітражне вікно в класичному інтер’єрі

Вітражне вікно  спеціально для оптичного розширення простору двох прохідних кімнат, заміського особняка. У сюжеті використана тема, двох казкових птахів. Символу щасливої подружньої пари господарів будинку. У цьому проекті застосовувалася технологія скло пакетування вітража, яка створила простоту експлуатації вітража і підвищену звукоізоляцію. |  | The stained glass window was designed by the architect DeKaDesign specially for…
Читать далее

Парадний вітраж в класичному інтер’єрі

Дверний портал з сюжетним вітражним панно.  Безкольорове фактурне скло, створило дуже тонку атмосферність в цьому сюжетному вітражному панно. Інтер'єрна скульптура, в парі з вітражем від студії вітража KUTENGLASS concept  додала романтичності цьому сучасному, класичному інтер'єру.
Читать далее