Portfolio Category: КЛАСИЧНИЙ ВІТРАЖ

Класичний вітраж в інтер’єрі

{:uk}Розроблена в співавторстві з дизайнерською студією http://dkdproject.com Вітражна люстра-плафон, діаметром 3 метри. Створює феєричний настрій в класичному інтер’єрі цього проекту у передмісті Києва
Читать далее

Парадний фацетний вітраж

Одним з основних і затребуваних вітражних напрямків від вітражної майстерні KUTENGLASS concept на сьогоднішній день є фацетні вітражні, авторські композиції. Фактурні вітражі в парадних приміщення, створюють ошатний і затишний настрій. Нами практикується використання сучасних технологій, скло пакетування вітража середнім склом, що передбачає легкість обслуговування вітража і підвищену звукоізоляцію приміщення.
Читать далее

Вітражний плафон стеля

Цей феєричний вітражний плафон в стелі над басейном в заміській резиденції, був виконаний майстрами КУТЕНҐЛАС концепт з використанням великої кількості фацетних елементів. Головним творчим завданням було створення ефекту великого кристалу в центрі вітражної композиції за допомогою внутрішнього LED освітлення та спеціальної, гнутої форми металічного каркасу. На відео цей ефект можна побачити.
Читать далее

Вітражна стеля світильник

Унікальний вітражний проект "Журавлі" в стелі будівлі барбекю круглої форми (ротонда). Вітраж, створений куратором студії сучасного вітража KUTENGLASS © Денисом Кутняховим по мотивам давньоукраїнських пісень та народних образів.
Читать далее