Вопрос ? Витраж !

Яка технологія використовується для виготовлення вітража в Вітражній майстерні СОНЦЕВІД ?

Відповідь: Вітражі по технології «TIFFANY» виготовляються вручну з індивідуальною обробкою деталей і установкою їх у виріб опаіваніем по краях. Вітражі, виконані за цією технологією, вже багато років користуються стійким попитом у США та Європі.

Який термін служби вітражів виготовлених за цими технологіями ?

Відповідь: У разі безударной експлуатації класичні вітражі не мають термінів придатності.

Які матеріали використовуються для виготовлення вітражів? Чи безпечні вони?

Відповідь: Для виготовлення всіх вітражів використовуються тільки якісні, спеціально для цього призначені матеріали виробництва США, Великобританії, Німеччини, Польщі. Це більше 300 вітражних відтінків і їх градацій. Матеріали безпечні і можуть використовуватися, як зовні, так і всередині приміщень.

Як можна використовувати вітражі в інтер'єрі?

Відповідь: Вітраж як вид мистецтва має довгу історію. Особливо відомими зразками яскравої історії вітражів можуть бути вітражі готичних соборів, вітражі епохи модерн.Сегодня вітраж знову в моді. Застосування вітража в інтер'єрі: ніші, перегородки, двері, вікна, стелі, дзеркала, дзеркальні і скляні стулки шаф купе, прикраса кухонних фасадів, світильники, панно.

Як зробити замовлення?

Відповідь: Потрібно визначити місце, де саме буде перебувати вітраж і визначити попередні розміри. За цим розмірами складається попередній кошторис на проведення робіт. Якщо бюджет вітражного проекту Вам підходить, у зручний для вас час в місце передбачуваної установки вітража приїде технолог і зробить необхідні заміри. Якщо ці послуги не потрібні, можна відразу замовляти виготовлення вітражного ескізу. Після затвердження ескізу і вибору вітражних стекол можна замовляти вітраж. Це проводиться в майстерні. Години роботи і місце прийому замовлення дивіться в контактах. Всі роботи авансируются, виконуються чітко за графіком і контролюються Замовником. Оплату можна робити готівкою або перерахуванням на розрахунковий рахунок, в тому числі з використанням пластикових карт. Розмір платежів за попередньо складеним кошторисом.

Як замовити вітраж для шафи або кухні?

Відповідь: Якщо ви збираєтеся прикрасити меблі вітражами, то спочатку потрібно вибрати меблевого виробника. Ви можете скористатися послугами нашої майстерні або вибрати будь-яке інше меблеве виробництво. У будь-якому випадку, потрібно знати розмір скла або дзеркала. У разі замовлення меблів, в нашій майстерні, вона буде доставлена ​​і зібрана за вказаною вами адресою. Те саме можна сказати і до замовлення на виготовлення тільки вітража. Він буде доставлений в Ваш будинок або інше виробництво на збірку.

Кухня вже встановлені. Чи можна вставити туди вітраж?

Відповідь: Так, це можливо практично завжди. Необхідно буде лише сплатити додаткові послуги по розбору стулки шафи (фасаду), транспортні витрати з перевезення стулки в студію і назад, оскільки всі роботи з нанесення малюнка виробляються виключно в нашій майстерні.

Чи можна встановити вітраж в вікна, двері зі скло пакетами? Як замовити такий вітраж?

Відповідь: Працівників фірми, де ви замовляєте вікна (двері) з скло пакетами, необхідно заздалегідь попередити, що одне скло в скло пакеті буде вітражним. Там же вам скажуть чисті розміри скла і ширину відступів по краю малюнка. Далі схема замовлення така ж, що і загальному випадку, тільки готовий вітраж буде доставлений ні до вас додому, а в зазначений вами цех зі складання скло пакетів. Там вітраж збирається в скло пакет і разом з вікном (дверима) встановлюється в приміщенні фірмою виробником вікон (дверей). Можлива установка скло пакетів фахівцями вітражної майстерні.

Як бути, якщо рами дерев'яні або пластикові вже стоять в будинку або квартирі, а вітраж вирішили робити тільки зараз?

Відповідь: В цьому випадку вітраж виготовляється як зазвичай, обрамлені спеціальною латунним профілем. Після цього вітраж накладається на скло і зміцнюється міцно і акуратно деталями рами.

Які терміни виконання замовлення?

Відповідь: Термін виготовлення залежить від обсягу, складності замовлення; наявності матеріалів і поточної завантаженості майстерні. Середній термін виготовлення від 14 робочих днів до місяця. Невеликі замовлення можуть бути зроблені і за кілька днів.


ВИТРАЖНАЯ МАСТЕРСКАЯ SONCEVID™
30 ЛЕТ РАБОТЫ НА ВИТРАЖНОМ РЫНКЕ КИЕВА И УКРАИНЫ

Q?

Какая технология используется для изготовления витража в витражной мастерской ?

A.

Витражи по технологии «TIFFANY» изготавливаются вручную с индивидуальной обработкой деталей и установкой их в изделие, пропаивая по краям. Витражи, выполненные по этой технологии, уже много лет пользуются устойчивым спросом в США и Европе.

Q?

Как можно использовать витражи в интерьере? Срок службы витражей?

A.

Витраж как вид искусства имеет долгую историю. Известными образцами яркой истории витражей, могут быть витражи готических соборов, витражи эпохи модерн и арт деко. На сегодня витраж, актуален как никогда. Возможное применение витража в интерьере это: ниши, перегородки, двери, окна, потолки, зеркала, зеркальные и стеклянные створки, шкафов купе, украшение кухонных и других фасадов, светильники, панно. В случае безударной эксплуатации классические витражи не имеют сроков годности.

Q?

Какие материалы используются для изготовления витражей? Безопасны ли они?

A.

Для изготовления всех витражей используются только качественные, специально для этого предназначенные материалы производства США, Великобритании, Германии, Польши. Более 300 витражных оттенков и их градаций можно выбрать в витражных каталогах SONCEVID. Материалы безопасны, имеют международные сертификаты и могут использоваться как снаружи, так и внутри помещений.

Q?

Можно ли установить витраж в окна со стеклопакетами?

A.

Фирму, где вы заказываете окна или двери со стеклопакетами, необходимо заранее предупредить, что одно стекло в стеклопакете будет витражным. Там Вам скажут чистые размеры стекла и ширину отступов по краю рисунка. Далее схема заказа такая же, только готовый витраж будет доставлен ни к вам домой, а в указанный вами цех по сборке стеклопакетов. Там витраж собирается в стеклопакет и вместе с окном или дверью, устанавливается в помещении фирмой производителем окон (дверей). Возможна установка стеклопакетов специалистами витражной мастерской СОНЦЕВИД.

Q?

Заказать витраж для шкафа или кухни? Можно ли вставить туда витраж?

A.

Если вы собираетесь украсить мебель витражами, то сначала нужно выбрать мебельного производителя. Вы можете воспользоваться услугами нашей мастерской или выбрать любой другой мебельное производство. В любом случае, нужно знать размер стекла или зеркала. В случае заказа мебели, в нашей мастерской, она будет доставлена ​​и собрана по указанному вами адресу. То же относится и к заказы на изготовление только витража. Он будет доставлен в Ваш дом или другое производство на сборку. Необходимо лишь оплатить дополнительные услуги по разбору створки шкафа (фасада), транспортные расходы по перевозке створки в студию и обратно, поскольку все работы по нанесению рисунка производятся исключительно в нашей мастерской.

Q?

Рамы окон, деревянные или пластиковые уже стоят в доме, а витраж решили делать только сейчас?

A.

В этом случае витраж изготавливается как обычно, обрамленные специальной латунной профилем. После этого витраж накладывается на стекло и укрепляется прочно и аккуратно к деталями рамы.

Q?

Как сделать заказ, на изготовление витража в Киеве?

A.

Нужно определить, где именно будет находиться витраж и определить предварительные размеры. По этому размерами составляется предварительная смета на проведение работ. Если бюджет витражного проекта Вам подходит, в удобное для вас время, в место предполагаемой установки витража приедет технолог витражной мастерской SONCEVID и сделает необходимые замеры.  Если эти услуги не нужны, можно сразу заказывать изготовление витражного эскиза. После утверждения эскиза и выбора витражных стекол можно заказывать витраж. Это проводится в мастерской. Часы работы и место приема заказа смотрите в контактах. Все работы авансируются, выполняются четко по графику и контролируются Заказчиком. Оплату можно производить наличными или перечислением на расчетный счет.  Размер платежей по предварительно составленной смете.